facebook


Znajdz nas na Facebooku
facebook


Przelewem na konto w mBanku
87 1140 2004 0000 3902 6857 8455  

Przesyłki pobraniowe

oraz

Szybkie Płatności:

 

 Płacę z PayU


ministat liczniki.org

O Nas


 

 Poszukując naklejek ściennych które spełniały by nasze oczekiwania spotkaliśmy się z rozczarowaniem. Mając własne wizje i potrzeby co do tego typu dekoracji ściennych, postanowiliśmy założyć własną pracownię aby podzielić się tym z wszystkimi, którzy szukają nieprzeciętnych rozwiązań i chcą wyrazić „siebie” poprzez wnętrze swojego mieszkania. Jako twórcy naklejek ściennych i obrazów drukowanych na płótnie, z pasją wykonujemy projekty i z zaangażowaniem je urzeczywistniamy tak, aby  wnosiły uśmiech i pozytywną energię wszędzie tam gdzie się pojawią. Fantazją kolorów i bogactwem kształtów nadamy styl wnętrzu które Ciebie najlepiej wyraża.

Nasz sposób działania pozytywnie wyróżnia nas na rynku dekoracji ściennych. Oferujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Precyzja i staranność to zawsze nasz priorytet, a w połączeniu z możliwie jak najkrótszym terminem realizacji znacząco odróżniamy się od innych. Lubimy wyzwania, dlatego podejmujemy się realizacji zleceń nietypowych, a indywidualne życzenia nie stanowią dla nas żadnego problemu.

 

PYTANIA:


Z czego wykonane są naklejki ?

  • Naklejki ścienne wykonane są z mocnej folii samoprzylepnej PCV.

 

Jaką trwałość mają naklejki ścienne ?

  • Producent folii PCV podaje, że trwałość przylegania folii do podłoża, narażonej na wpływ warunków atmosferycznych wynosi pięć lat. W  warunkach "domowych" folia powinna utrzymać się znacznie dłużej.

 

Czy naklejki ścienne można zerwać bez niszczenia ściany ?

  • Tak. Zależy to oczywiście od trwałości tynku i farby, położonej na ścianie. Przy ścianach pokrytych gipsem nic nie powinno się stać, nawet po kilku latach od naklejenia.

 

Czy naklejki ścienne można czyścić? A jeśli tak, to jak ?

  • Oczywiście że można, wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką.

 

Od czego zależą ceny naklejek na ścianę ?

  • Od dwóch rzeczy: rozmiaru i skomplikowania wzoru. Naklejki w takim samym rozmiarze maja podobne ceny - niewielkie rozbieżności wynikają właśnie z tego czy naklejka jest niezbyt skomplikowaną do przygotowania sylwetką, cieniem, czy jest to rower ze szprychami.

 

Czy rozmiary naklejek na ścianę podane na stronie to jedyne rozmiary, jakie posiadamy ?

  • Nie. Można zamówić także większe lub mniejsze naklejki. Rozmiary naklejek na stronie to rozmiary zoptymalizowane, pośrednie - takie, które nietrudno wycinać, transportować i przede wszystkim montować. Mniejsze rozmiary wycinamy - jednak tylko w przypadku zamówień zbiorczych, hurtowych. Jeśli potrzebują Państwo większych - prosimy o kontakt mailowy.

 

Czy jest możliwość wykonania indywidualnego projektu ?

  •  Owszem, mamy takie realizacje na swoim koncie.Znaki towarowe i teksty są prawnie chronione, kopiowanie i odtwarzanie surowo zabronione. Projekt wykonanie Lobo © 2014 Copyright by Kartonia