facebook


Znajdz nas na Facebooku
facebook


Przelewem na konto w mBanku
87 1140 2004 0000 3902 6857 8455  

Przesyłki pobraniowe

oraz

Szybkie Płatności:

 

 Płacę z PayU


ministat liczniki.org

Polityka prywatności


Sklep kartonia.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zgodnie z tą ustawą klienci sklepu, mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia.

 

Dane klienta są również chronione zgodnie z „Ustawą o świadczeniu usług drogą elektorniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).Sklep kartonia.pl nigdy nie udostępniał i nie będzie udostępniać danych osobowych swoich klientów osobom trzecim do celów innych niż związanych z realizacją zamówienia. Dotyczy to zarówno danych adresowych (typu: miasto, ulica, numer domu i mieszkania), jak i adresów e-mail podawanych w koncie przez Klienta.Dane te przechowywane są tylko i wyłącznie w celu identyfikacji klienta, szybszego transportu i kontaktu.


Znaki towarowe i teksty są prawnie chronione, kopiowanie i odtwarzanie surowo zabronione. Projekt wykonanie Lobo © 2014 Copyright by Kartonia