facebook


Znajdz nas na Facebooku
facebook


Przelewem na konto w mBanku
87 1140 2004 0000 3902 6857 8455  

Przesyłki pobraniowe

oraz

Szybkie Płatności:

 

 Płacę z PayU


ministat liczniki.org

Regulamin 

§ 1. Postanowienia ogólne

Zamówienia w sklepie Kartonia.pl mogą Państwo składać przez 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub firma.Każda osoba składająca zamówienie jest zobowiązana zapoznać się z regulaminem. W dalszej części niniejszego regulaminu osoba składająca zamówienie jest określana jako Klient. 
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Klienta z zapisanych w nim zasad i postanowień. Podczas zakładania konta lub składania zamówienia przez telefon, email lub osobiście w firmie Kartonia.pl przyjmuje się, ze Klient przeglądając ofertę na stronie internetowej zapoznał się z niniejszym regulaminem i jednocześnie składając zamówienie akceptuje jego warunki.

§ 2. Zakupy

Zamówienia przyjmowane są na stronach Kartonia.pl. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mail zawierający szczegóły zamówienia w którym poproszony jest o kliknięcie na link w celu potwierdzenia zamówienia. Zamówienia nie potwierdzone nie będą realizowane. Kupujący powinien podać aktualny numer telefonu i adres e-mail pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. 
Kartonia.pl nie odpowiada za niewłaściwe podanie adresu dostawy, numeru telefonu lub danych osobowych kupującego. Koszty wynikłe z podania błędnych informacji ponosi zamawiający a w szczególności dotyczy to przeadresowania paczki lub nieterminowego jej odbioru.
Wszelkie wątpliwości należy wyjaśniać niezwłocznie ze sklepem.
Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówień, których nie da się potwierdzić i wzbudzają zastrzeżenia co do ich autentyczności.Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w jego ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
Przyjęcie do realizacji rozpoczyna się w chwili wpływu pieniędzy na nasze konto bankowe, lub po wysłaniu e-mailem wiadomości z wybraną formą wysyłki „za pobraniem”. Złożone zamówienie z wybraną formą zapłaty jako „przedpłata na konto” nie opłacone w przeciągu 10 dni roboczych zostanie automatycznie anulowane.
Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. Do każdego zamówienia dołączony jest faktura VAT.Ceny produktów jak i kosztów przesyłek obowiązują na terenie Polski. 
Wysyłki zagraniczne realizowane będą po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym bądź e-mailowym. Czas realizacji zamówienia (od momentu wpływu płatności na konto / wysłania wiadomości z formą zapłaty „za pobraniem” do momentu wysłania zamówienia) wynosi 3 dni robocze (w skrajnych przypadkach - chwilowy brak materiału z danym kolorze - do 5 dni roboczych).

§ 3. Zakończenie

W razie jakichkolwiek nieścisłości związanych z zakupami w sklepie kartonia.pl - wszelkich informacji udzieli obsługa sklepu. W sprawach nie regulowanych przez niniejszy regulamin stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
Kartonia.pl zastrzega możliwość wprowadzania zmian w regulaminie, bez wcześniejszego informowania o tym klientów, chyba że zmiany te będą miały szczególny wpływ na dokonywanie zakupów w sklepie.

 

Stroną dokonującą sprzedaży jak również właścicielem marki handlowej kartonia.pl jest firma Tech-Kart
dane rejestrowe firmy:

Tech-Kart
ul. Młyńska 1a
42-622 Świerklaniec
NIP: 645-227-25-10
REGON: 241079584
tel.: 889-707-607


Konto bankowe: mBank 87 1140 2004 0000 3902 6857 8455


Znaki towarowe i teksty są prawnie chronione, kopiowanie i odtwarzanie surowo zabronione. Projekt wykonanie Lobo © 2014 Copyright by Kartonia